Zakończenie: 29-04-2021 20:00 ÷ 22:47
Dewocjonalia, medalik religijny, XVIII w. (?)
322124
Matka Boska z Dzieciątkiem, trzymający różańce, ROSARII S... | III/IV |
36 zł szac. 30 zł 644 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, Medal Za Podróż Dookoła Świata, 1806
322123
Popiersie Aleksandra I w prawo, niżej sygnatura B. БEЗPOД... | III |
105 zł szac. 60 zł 314 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Francja, medal koronacyjny, 1804
322122
Aw: Popiersia Napoleona i Józefiny, niżej sygnatura BRENE... | II+ |
340 zł szac. 100 zł 301 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944
322121
Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, ... | II |
350 zł szac. 200 zł 242 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Nicolaes van Bambeeck, 1972–1976
322120
Aw: Nicolaes van / Bambeeck, niżej Rembrand f / 1641, Rw:... | I/I- |
260 zł szac. 200 zł 143 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, cynowa obitka awersu medalu na pamiątkę zdobycia Bastylii, 1789
322119
Widok oblężenia Bastylii, SIEGE DE LA BASTILLE, z lewej s... | II+ |
240 zł szac. 150 zł 286 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Niemcy, medal nagrodowy
322118
Aw: Kury i gęsi, w dolnej części sygnatura G. BRASCH SC. ... | III+ |
340 zł szac. 150 zł 223 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Austria, medal na pamiątkę wizyty papieża w Wiedniu, 1782
322117
Aw: Popiersie papieża Piusa VI w prawo, na dole sygnatura... | III |
250 zł szac. 150 zł 252 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, medal nagrodowy, 1898
322116
Aw: Głowa Francji w prawo, z boków gałązki, na dole sygna... | I- |
310 zł szac. 300 zł 196 wyświetleń |
9 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji – Franciszek II, 1836
322115
Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ F 1836... | II/II+ |
165 zł szac. 250 zł 149 wyświetleń |
3 | zakończona |