Rosja, Medal Za Podróż Dookoła Świata, 1806

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:44:00
322123
Opis: Rosja - Aleksander I (1801–1825), Medal Za Podróż Dookoła Świata, 1806, Popiersie Aleksandra I w prawo, niżej sygnatura B. БEЗPOДНОЙ. P., na stronie odwrotnej medalion, w którym trzymasztowy okręt w lewo, wokół ЗA ПУТЕШЕСТВІЕ КРУГОМЪ СВҌТА, wyżej 1803, niżej 1806 i sygnatura K. Leberecht f, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: odlany w cynie i posrebrzony, 27.9 x 45.8 mm, 18.06 g, czyszczone
Literatura: Diakov 305.1 (R3) - oryginał

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 313

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  85 zł
4)  46 zł
5)  44 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł