Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Niemcy, medal nagrodowy

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:43:20
322118
Opis: Niemcy - Prusy, medal nagrodowy, Aw: Kury i gęsi, w dolnej części sygnatura G. BRASCH SC. - F. KULLRICH CIS., Rw: W wieńcu FÜR / ZÜCHTERISCHE / LEISTUNGEN / MINISTERIUM FÜR / LANDWIRSCHAFT / DOMÄNEN UND / FORSTEN, na wieńcu wstęga z napisem PREUSSEN
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 52.1 mm, 59.60 g, tło czyszczone

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 220

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  160 zł
6)  90 zł