Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Nicolaes van Bambeeck, 1972–1976

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:44:40
322120
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), Nicolaes van Bambeeck, 1972–1976, Wawa, Aw: Nicolaes van / Bambeeck, niżej Rembrand f / 1641, Rw: Popiersie Nicolaesa van Bambeecka, na obrzeżu FM 925 i punce srebra
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 50.8 mm, 66.21 g, pojedyncze drobne ryski na awersie

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 142

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  250 zł
4)  210 zł