Francja, medal z serii władcy Francji – Franciszek II, 1836

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:42:00
322115
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji – Franciszek II, 1836, Aw: Popiersie władcy w lewo, niżej sygnatura CAQUÉ F 1836, FRANÇOIS II - ROI DE FRANCE, Rw: FRANÇOIS II / 60EME ROI. / NE 1543. / 1559. / CHAMBRE ARDENTE 1559. / CONJURATION D'AMBOISE 1560. / ENTERPRISE SUR TRIPOLI 1560. / SOUMISSION DES RÉVOLTÉS / EN ÉCOSSE / 1560. / MORT 1560.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 51.3 mm, 56.42 g, patyna, minimalne uderzenie przy krawędzi rewersu

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 142

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł