Francja, cynowa obitka awersu medalu na pamiątkę zdobycia Bastylii, 1789

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:41:40
322119
Opis: Francja, cynowa obitka awersu medalu na pamiątkę zdobycia Bastylii, 1789, Widok oblężenia Bastylii, SIEGE DE LA BASTILLE, z lewej sygnatura ANDRIEU•F•, z prawej NO. 1, w odcinku PRISE PAR LES CITOVENS DE / LA VILLE DE PARIS / LE 14 JUET 1789
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: cyna, 83.2 mm, 122.80 g, efektowna i bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość przebić: 14
Ilość odsłon: 195

1)  240 zł
2)  230 zł
3)  175 zł
4)  155 zł
5)  150 zł