Dewocjonalia, medalik religijny, XVIII w. (?)

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:40:40
322124
Opis: Dewocjonalia, medalik religijny, XVIII w. (?), Matka Boska z Dzieciątkiem, trzymający różańce, ROSARII SACRI REGINA, na stronie odwrotnej półpostać św. Dominika w lewo, S. DOMENICO
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 20.9 x 29.3 mm, 4.02 g

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 641

1)  36 zł
2)  34 zł
3)  30 zł
4)  22 zł
5)  18 zł