Polska, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:40:20
322121
Opis: Polska - RP na Emigracji, pamiątkowa odznaka 5. Kresowej Dywizji Piechoty, po 1944, Rzym, Krzyż kawalerski, w kątach ramiona krzyża Monte Cassino, na ramionach 5 - K - D - P, na dolnym ramieniu dodatkowo tarcza z krzyżem, na środku tarcza na której żubr, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana F. M. LORIOLI - MILANO - ROMA
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, emalia, 39.7 x 41.7 mm, 20.27 g
Literatura: Sawicki/Wielechowski s. 489

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 241

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  300 zł
4)  195 zł
5)  135 zł
6)  130 zł
7)  125 zł
8)  120 zł