Austria, medal na pamiątkę wizyty papieża w Wiedniu, 1782

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 22:41:20
322117
Opis: Austria - Józef II (1765–1790), medal na pamiątkę wizyty papieża w Wiedniu, 1782, Wiedeń, Aw: Popiersie papieża Piusa VI w prawo, na dole sygnatura I • VINAZER • F •, PIVS • VI • PONTIFEX • MAXIMVS •, Rw: IOSEPHI • II • AVG • / VINDOB • HOSPES • / A • DIE • XI • KAL • APR • / AD • X • KAL • MAi • / MDCCLXXXII •, medal autorstwa Josepha Vinanzera
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 53.1 mm, 47.60 g, medal czyszczony

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 250

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  230 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  155 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  95 zł