Zakończenie: 01-10-2020 20:00 ÷ 22:49
Polska, medal - przeniesienie zwłok Mickiewicza na Wawel, 1890
309795
sygnowany W. GLOWACKI; Aw: Głowa wieszcza narodowego w pr... | II |
105 zł szac. 100 zł 251 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887
309796
sygnowany W PITTNER, Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w p... | II- |
280 zł szac. 80 zł 450 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, medal 600-lecie miasta Pabianic, 1933
309797
Aw: Herb Pabianic, daty 1333-1933 poniżej, w otoku 600 LE... | II- |
85 zł szac. 50 zł 154 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Rosja, medal z Adamem Mickiewiczem, 1976
309798
autorstwa M. Szmakowa, Aw: Popiersie na wprost i napis ro... | I- |
85 zł szac. 60 zł 216 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1831 KG
309799
odmiana z kropką po POL i Pogonią z pochwą na miecz | IV+ |
430 zł szac. 300 zł 257 wyświetleń |
8 | zakończona | |
Polska, złotówka ( 4 grosze ), 1790 EB
309800
| II-/III+ |
310 zł szac. 400 zł 193 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Szwecja, 100 koron, 1988
309840
350. rocznica szwedzkiej kolonii w Delaware, mała głowa w... | I/I- |
55 zł szac. 60 zł 136 wyświetleń |
3 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1700-1800, Galesburg 1971
309841
Davenport John S. – European Crowns 1700-1800, Galesburg ... | I- |
280 zł szac. 250 zł 158 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Talers 1700–1800, London 1965
309842
Davenport John S. – German Talers 1700–1800, London 1965 | I-/II+ |
220 zł szac. 150 zł 188 wyświetleń |
5 | zakończona | |
wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Church and Talers, Galesburg 1967
309843
Davenport John S. – German Church and Talers, Galesburg 1967 | II/II+ |
240 zł szac. 200 zł 140 wyświetleń |
4 | zakończona |