Polska, 10 złotych, 1964

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 10 złotych, 1964

Polska, 10 złotych, 1964

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 21:12:20
306237
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 10 złotych, 1964, Warszawa, Kazimierz Wielki - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, próbna emisja bez napisu PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 1.000 sztuk, rzadka odmiana, wyśmienite, patyna
Literatura: Parchimowicz P241b

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 1038

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  720 zł
4)  500 zł
5)  420 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  220 zł
9)  200 zł
10)  190 zł
11)  180 zł
12)  36 zł
13)  34 zł
14)  32 zł
15)  30 zł