Polska, złotówka (4 grosze), 1766 FS

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:50:20
310255
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, złotówka (4 grosze), 1766 FS, Warszawa, duże Orły i Pogonie, gruby wieniec
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, moneta z ładnym połyskiem menniczym
Literatura: Parchimowicz SAP 19.a8, Plage 273

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1238

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  1 700 zł
4)  1 350 zł
5)  1 150 zł
6)  1 000 zł
7)  920 zł
8)  860 zł
9)  760 zł
10)  680 zł
11)  640 zł
12)  600 zł
13)  580 zł
14)  440 zł
15)  400 zł
16)  380 zł
17)  370 zł
18)  360 zł