Polska, ort, 1622

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, ort, 1622

Polska, ort, 1622

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:30:40
310138
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1622, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Shatalin BD22-146

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 175 zł
Ilość odsłon: 654

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  360 zł
4)  350 zł
5)  190 zł
6)  175 zł
7)  160 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  120 zł