Polska, grosz, 1626

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, grosz, 1626

Polska, grosz, 1626

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:41:00
306335
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, grosz, 1626, Gdańsk, popiersie w obwódce, końcówka legendy PR
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny
Literatura: CNG 150.III.a, Kop. 7476 (R)

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 961

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  420 zł
6)  380 zł
7)  230 zł
8)  195 zł
9)  185 zł
10)  170 zł
11)  125 zł
12)  120 zł
13)  115 zł
14)  110 zł
15)  95 zł
16)  90 zł
17)  75 zł