Polska, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 22:33:40
309796
Opis: Polska - Aleksander III 1881-1894, medal na pamiątkę wizyty Rudolfa i Stefanii w Krakowie, 1887, sygnowany W PITTNER, Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w prawo i napis RUDOLFUS - STEPHANIA, Rw: Napis w otoku NA PAMIĄTKĘ POBYTU W KRAKOWIE W D 28 30 CZERWCA 1887, wewnątrz poziomy napis DOSTOJNEJ PARY / NASTĘPCY TRONU / RUDOLFA / I / STEFANII
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 33.8 mm, 13.03 g, delikatna patyna, medalik z uszkiem

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 414

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  50 zł