wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Talers 1700–1800, London 1965

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:08:00
309842
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Talers 1700–1800, London 1965
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: 416 stron formatu A5, twarda oprawa, minimalnie przybrudzony grzbiet okładki, dodatkowo cennik na październik 1965, bardzo rzadki katalog niemieckich XVIII-wiecznych talarów, ceniony wśród kolekcjonerów

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 178

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  160 zł
5)  90 zł