wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Church and Talers, Galesburg 1967

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 240 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:07:20
309843
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – German Church and Talers, Galesburg 1967
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 351 stron formatu A5, twarda oprawa, niewielka plama na stronie tytułowej, zagniecenie górnej części strony 221/222, dodatkowo cennik na styczeń 1968, trudno dostępny katalog niemieckich miejskich i kościelnych talarów

Cena końcowa: 240 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 132

1)  240 zł
2)  240 zł
3)  210 zł
4)  120 zł