wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1700-1800, Galesburg 1971

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 01-10-2020 20:07:40
309841
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Davenport John S. – European Crowns 1700-1800, Galesburg 1971
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 334 strony formatu A5, twarda oprawa w imitację skóry, bardzo dobrze zachowane, dodatkowo cennik na styczeń 1972, najlepsze opracowanie europejskich monet talarowych (z wyłączeniem niemieckich opracowanych w osobnym tomie) z bardzo licznymi fotografiami, również polskich XVIII-wiecznych talarów

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 149

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  155 zł
5)  150 zł