Zakończenie: 30-05-2019 20:00 ÷ 22:41
Polska, medal "Jasna Góra 1991"
181187
nie sygnowany, Aw: Popiersie papieża Jana Pawła II, powyż... | III |
55 zł szac. 70 zł 738 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, żeton pamiątkowy Banku Handlu i Przemysłu, 1837
180402
Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura MONTAGNY.F., JACQUES -... | II |
65 zł szac. 75 zł 199 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1880
181205
Aw: Katedra w Kolonii, DER DOM ZU KÖLN, z prawej sygnatur... | II |
160 zł szac. 200 zł 284 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę 500-lecia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882
180949
Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem, na dole sygnatura GŁOWACK... | I/I- |
100 zł szac. 150 zł 270 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej Krakowskiej, 1883
180948
Aw: Matka Boska Krakowska z Dzieciątkiem, Rw: PAMIĄTKA KO... | II |
75 zł szac. 100 zł 607 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, żeton, 1728
180978
Aw: Herb Burgundii, COMITIA - BURGUNDIÆ, Rw: Geniusz opra... | II/II+ |
60 zł szac. 100 zł 243 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal z okazji złotej rocznicy Lorenza i Cornelii de la Camp, 1855
180399
Aw: Głowy Lorenza i Cornelii de la Camp w prawo, niżej sy... | III+ |
42 zł szac. 70 zł 113 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Włochy, medalik religijny z uszkiem, XVIII w.
180398
Aw: Półpostać św. Ignacego w prawo, S•IGNAT... - •SOC•IES... | III- |
48 zł szac. 80 zł 358 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, medal religijny
180400
Aw: Półpostać w prawo, przed w chmurze czterech ewangelis... | II |
60 zł szac. 100 zł 147 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę ślubu Izy Potockiej z Franciszkiem Krasińskim, 1913
180952
Aw: Dwie tarcze herbowe pod koroną hrabiowską, w otoku KR... | II |
300 zł szac. 500 zł 205 wyświetleń |
1 | zakończona |