Francja, żeton, 1728

Francja, żeton, 1728

Francja, żeton, 1728

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:29:20
180978
Opis: Francja - Ludwik XV Ukochany 1715-1774, żeton, 1728, Aw: Herb Burgundii, COMITIA - BURGUNDIÆ, Rw: Geniusz opraty o ukoronowany kartusz z dwoma herbami, z lewej sygnatura D.V., ROBUR ET DECUS NOVUM, w odcinku 1728.
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 31.4 mm, 9.09 g, patyna
Literatura: Feudarent 9838

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 243

1)  60 zł