Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę 500-lecia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:38:20
180949
Opis: Polska - XIX wiek, medalik z uszkiem na pamiątkę 500-lecia obrazu Matki Boskiej na Jasnej Górze, 1882, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem, na dole sygnatura GŁOWACKI, w otoku BOGA RODZICA DZIEWICA CZĘSTOCHOWSKA, Rw: Pod Okiem Opatrzności trójpolowy herb, na którym Orzeł, Pogoń i Archanioł Michał, w otoku PAMIĄTKA OBCHODU 500 LETNIEJ ROCZNICY N.M.P. CZĘSTOCHOWSKIEJ - D. 8 WRZEŚNIA 1882 R.
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 28.1 mm, 6.09 g, piękny
Literatura: Rewoliński 133

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 266

1)  100 zł
2)  95 zł