Zakończenie: 30-05-2019 20:00 ÷ 22:41
Francja, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w.
180401
Aw: Popiersie Lineusza w lewo, niżej sygnatura WURDEN F. ... | II- |
130 zł szac. 100 zł 337 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Śląsk, medal na pamiątkę 50. rocznicy Śląskiego Towarzystwa Wyścigów Konnych, 1882
180403
Aw: Głowy Wilhema I i Fryderyka III w lewo i daty 1832-18... | III- |
270 zł szac. 200 zł 235 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
180411
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | II- |
160 zł szac. 100 zł 372 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, Medal I Wszechsłowiańskiej wystawy filatelistycznej, 1934
180982
Aw: Orzeł śląski, I. WSZECHSŁOWIAŃSKA WYSTAWA FILATELISTY... | I- |
960 zł szac. 1 000 zł 278 wyświetleń |
4 | zakończona | |
180981
1 050 zł szac. 1 000 zł 415 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej Krakowskiej, 1883
180947
Aw: Matka Boska Krakowska z Dzieciątkiem, w otoku KORONAC... | I |
210 zł szac. 200 zł 454 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Watykan, medal patriotyczny, 1900
180980
Aw: Popiersie papieża Leona XIII i napis LEONI P P XIII E... | II |
220 zł szac. 300 zł 135 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Włochy, medal zaślubinowy, 1750
180408
Aw: Popiersie w prawo, CAR•EM•D•G•REX•SAR•CYP•ET•TER, Rw:... | III |
240 zł szac. 200 zł 155 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy - odbitka w cynie, 1789
180409
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
135 zł szac. 150 zł 242 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, medalik religijny z uszkiem, 1906
180950
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono... | II |
165 zł szac. 120 zł 205 wyświetleń |
3 | zakończona |