Francja, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w.

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:31:20
180401
Opis: Francja - XIX wiek, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w., Aw: Popiersie Lineusza w lewo, niżej sygnatura WURDEN F. BRUX., EN TIBI POMONAE CERERIS FLORAEQUE SACERDOS, Rw: Kartusz, SOCIÉTÉ ROYALE D'AGRICULTURE ET D'HORTICULTURE LINNÉENNE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 50.2 mm, 40.44 g

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 337

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  90 zł