Zakończenie: 30-05-2019 20:00 ÷ 22:41
Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej Krakowskiej, 1883
180947
Aw: Matka Boska Krakowska z Dzieciątkiem, w otoku KORONAC... | I |
210 zł szac. 200 zł 454 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medalik religijny z uszkiem, 1906
180950
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono... | II |
165 zł szac. 120 zł 205 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik IV Zamorski, 1839
180405
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura 1839 - CA... | II |
160 zł szac. 120 zł 298 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, medal pamiątkowy, 1880
181205
Aw: Katedra w Kolonii, DER DOM ZU KÖLN, z prawej sygnatur... | II |
160 zł szac. 200 zł 284 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej, 1883
180411
Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F... | II- |
160 zł szac. 100 zł 370 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, żeton
180979
Aw: Tarcza herbowa z klejnotem, F•LVMAGVE•ESCVYER•SEIGNEV... | II |
150 zł szac. 100 zł 245 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Chlodwig I, 1840
180404
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 184... | II |
145 zł szac. 100 zł 161 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal pamiątkowy - odbitka w cynie, 1789
180409
Aw: Pomnik króla Jana III w Łazienkach (Sobieski na koniu... | III |
135 zł szac. 150 zł 242 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Francja, medal Société Royale d'Agriculture et d'Horticulture Linnéenne, XIX w.
180401
Aw: Popiersie Lineusza w lewo, niżej sygnatura WURDEN F. ... | II- |
130 zł szac. 100 zł 337 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik XI
180407
Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ. 18... | II |
125 zł szac. 100 zł 211 wyświetleń |
4 | zakończona |