Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik IV Zamorski, 1839

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:31:00
180405
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Ludwik IV Zamorski, 1839, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura 1839 - CAQUÉ.F, wokół LOUIS IV DIT - D'OUTREMER ROI DE FRANCE, Rw: LOUIS IV DIT D'OUTREMER. / 33EME. ROI. / FILS DE CHARLES LE SIMPLE. / NÉ 921. / ROI 936. ... MORT 954.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.9 mm, 66.91 g, patyna

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 298

1)  160 zł
2)  155 zł
3)  90 zł
4)  75 zł