Francja, medal z serii władcy Francji - Ludwik XI

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:30:00
180407
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Ludwik XI, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ. 1836, wokół LOUIS XI - DE FRANCE, Rw: LOUIS XI. / 55EME. ROI. / NÉ 1423. / ROI 1461. ... MORT 1483.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 70.10 g, patyna

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 211

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  90 zł
4)  60 zł