Polska, medalik religijny z uszkiem, 1906

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:39:20
180950
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medalik religijny z uszkiem, 1906, Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie monogram MARIA, pod obrazem data 1906, na dole sygnatura K.D., PAMIĄTKA - Z CZĘSTOCHOWY, Rw: W wieńcu Orzeł, w otoku NA PAMIĄTKĘ PILEGRZYMKI NARODOWEJ DO M.B. CZĘSTOCHOWSKIEJ
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: aluminium, 32.5 mm, 3.36 g, ładne

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 210

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  110 zł