Francja, medal z serii władcy Francji - Chlodwig I, 1840

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:30:40
180404
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Chlodwig I, 1840, Aw: Popiersie władcy w prawo, na dole sygnatura CAQUÉ 1840•, wokół CLOVIS I DIT LE GRAND - ROI DE FRANCE, Rw: CLOVIS I DIT LE GRAND. / 5EME. ROI. / FILS DE CHILDÉRIC I . / NÉ 466. / ROI 481. ... MORT 511.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 51.7 mm, 59.31 g, patyna

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 160

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  90 zł
4)  60 zł