Polska, Medal I Wszechsłowiańskiej wystawy filatelistycznej, 1934

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:36:40
180981
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Medal I Wszechsłowiańskiej wystawy filatelistycznej, 1934, Aw: Orzeł śląski, I. WSZECHSŁOWIAŃSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA - KATOWICE 1934 R., Rw: FILATELJA / NUMIZMATYKA / PAMIĄTKI / Z / POWSTAŃ ŚLĄSKICH / KATOWICE / 6-13.V.1934, niżej nabite GALMET / SOSNOWIEC, w otoku ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE FILATELISTÓW
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 65.2 mm, 107.30 g, bardzo ładny i rzadki
Literatura: Strzałkowski 740 (RR) - nakład ok. 50 sztuk

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 428

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  900 zł
4)  700 zł