Watykan, medal patriotyczny, 1900

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:32:40
180980
Opis: Watykan - Leon XIII 1878-1903, medal patriotyczny, 1900, Mediolan, Aw: Popiersie papieża Leona XIII i napis LEONI P P XIII EXIMIO CULTUS SS CORDIS JESU PROMOTORI, Rw: Krwawiące serce Jezusa opasane koroną cierniowa, nad nim krzyż, poniżej herby Polski, Litwy i Rusi, w otoku POLONIA SEMPER FIDELIS AN XRIST MDCCCC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 47.5 mm, 40.44 g, ciemna patyna, delikatne uderzenia przy krawędzi, bardzo ładny
Literatura: Chomyn 343

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 135

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł