Polska, medalik z uszkiem na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej Krakowskiej, 1883

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:39:00
180948
Opis: Polska - XIX wiek, medalik z uszkiem na pamiątkę koronacji obrazu Matki Boskiej Krakowskiej, 1883, Aw: Matka Boska Krakowska z Dzieciątkiem, Rw: PAMIĄTKA KORONACYI / N. M. P. / U XX. KARMELITÓW / NA PIASKU / W KRAKOWIE / DNIA 8/IX 1883.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 21.3 x 29.1 mm, 4.32 g, patyna
Literatura: Rewoliński 556

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 636

1)  75 zł
2)  70 zł