Polska, medal "Jasna Góra 1991"

Polska, medal

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:40:40
181187
Opis: Polska - III RP po 1989, medal "Jasna Góra 1991", nie sygnowany, Aw: Popiersie papieża Jana Pawła II, powyżej napis JASNA GÓRA 1991, Rw: Matka Boska Częstochowska z dzieciątkiem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '999', 39.2 mm, 31.13 g, stempel lustrzany, mocno przetarte tło
Literatura: Nestorowicz 769, Grabowski -

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 738

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  50 zł