Francja, żeton pamiątkowy Banku Handlu i Przemysłu, 1837

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:31:40
180402
Opis: Francja - XIX wiek, żeton pamiątkowy Banku Handlu i Przemysłu, 1837, Aw: Głowa w prawo, niżej sygnatura MONTAGNY.F., JACQUES - LAFFITTE, Rw: W wieńcu CAISSE GÉNÉRALE / DU / COMMERCE / ET DE / L’INDUSTRIE. / Ier OCTOBRE / MDCCCXXXVII.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.8 x 34.8 mm, 18.12 g

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 199

1)  65 zł
2)  60 zł