Polska, medal na pamiątkę ślubu Izy Potockiej z Franciszkiem Krasińskim, 1913

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:40:00
180952
Opis: Polska - Polska pod zaborami, medal na pamiątkę ślubu Izy Potockiej z Franciszkiem Krasińskim, 1913, Wiedeń, Aw: Dwie tarcze herbowe pod koroną hrabiowską, w otoku KRZESZOWICE 5. SIERPNIA 1913 r. / PAMIĄTKA ŚLUBU IZY POTOCKIEJ Z FRANCISZKIEM KRASIŃSKIM, Rw: Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej, z prawej sygnatura H.J. (Henryk Jauer z Wiednia)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 25.4 mm, 5.84 g

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 201

1)  300 zł