Niemcy, medal z okazji złotej rocznicy Lorenza i Cornelii de la Camp, 1855

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 30-05-2019 22:32:20
180399
Opis: Niemcy - Hamburg, medal z okazji złotej rocznicy Lorenza i Cornelii de la Camp, 1855, Aw: Głowy Lorenza i Cornelii de la Camp w prawo, niżej sygnatura P. PETERSEN, LORENZ UND CORNELIA DE LA CAMP - GOLDENE HOCHZEITFEIER D:15 NOV: 1855., Rw: Napis w 13 wersach
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 42 mm, 36.60 g, patyna, lekkie uderzenie krawędzi
Literatura: Gaedechens 2099

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 113

1)  42 zł