Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Rozpoczęcie: 07-01-2019 18:00
Zakończenie: 17-01-2019 20:00 ÷ 21:39
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal z papieżem Janem Pawłem II, 1987
Polska, medal z papieżem Janem Pawłem II, 1987
172499
Aw: Półpostać papieża z krzyżem w lewo, Rw: Herb papieski...
I

3 700 zł

szac. 4 000 zł

1660 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
Polska, medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882
172591
Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, na obrazie mono...
II

600 zł

szac. 300 zł

1976 wyświetleń

8 zakończona
Rosja, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa
Rosja, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa
172590
Aw: popiersie Elżbiety w koronie w prawo, napis Rw: anioł...
III

560 zł

szac. 500 zł

200 wyświetleń

4 zakończona
Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..
Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..
172463
medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z oka...
III+

540 zł

szac. 400 zł

309 wyświetleń

5 zakończona
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
Śląsk, medal zaślubinowy, 1766
172462
wybity z okazji ślubu Marii Krystyny Habsburg - Lotaryńsk...
I-

430 zł

szac. 500 zł

299 wyświetleń

4 zakończona
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..
172460
medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieś...
I/II

380 zł

szac. 250 zł

259 wyświetleń

6 zakończona
Niemcy, medal z okazji odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851
Niemcy, medal z okazji odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851
172589
Aw: Fryderyk Wielki na koniu w prawo, Rw: Pomnik konny Fr...
II/II-

360 zł

szac. 350 zł

134 wyświetleń

4 zakończona
Wielka Brytania, medal, 1739
Wielka Brytania, medal, 1739
172464
wybity z okazji zdobycia i złupienia przez flotę brytyjsk...
III

300 zł

szac. 300 zł

189 wyświetleń

4 zakończona
Austria, medal zaślubinowy, 1769
Austria, medal zaślubinowy, 1769
172461
medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amali...
II

190 zł

szac. 200 zł

241 wyświetleń

2 zakończona
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839
Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839
172585
Aw: Popiersie władcy w prawo, z boku sygnatura CAQUÉ.F. 1...
I-

165 zł

szac. 250 zł

213 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.