Niemcy, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia W..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:36:20
172463
Opis: Niemcy - Norymberga, medal sygnowany OE (J L Oexlein) wybity w 1772 roku z okazji zakończenia Wielkiego Głodu w mieście, Aw: Postacie głodnych ludzi dziękujących za deszcz, napis NACH ALLGEMEINEN KLAG UND WEINEN i daty w odcinku 1770 1771, Rw: Scena ze żniw, LAST GOTT DIEGNADEN SONNE SCHNEINEN i data w odcinku 1772
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 38 mm, 14.52 g
Literatura: Slg. Erlanger 2315

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 313

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  470 zł
4)  430 zł
5)  350 zł