Francja, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:34:20
172585
Opis: Francja - XIX wiek, medal z serii władcy Francji - Childeryk III, 1839, Aw: Popiersie władcy w prawo, z boku sygnatura CAQUÉ.F. 1839., CHILDÉRIC III - ROI DE FRANCE., Rw: CHILDÉRIC III. / 22EME. ROI. / FILS DE CHILPERIC. / NÉ 733. / ROI 742. / PLACÉ SUR LE TRÔNE EN 742. / PAR CARLOMAN ET PÉPIN LE BREF / FILS DE CHARLES MARTEL. / CHILDERIC III NE GOUVERNE / QUE SOUS LA TUTELLE DE CES PRINCES. / SOUMISSION DE L'AQUITAINE 744. / CLAUSTRATION DE CARLOMAN A ROME / 746. / DÉPOSITION DE CHILDERIC III / ET ÉLECTION DE PÉPIN / 752. / MORT 754.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 64.30 g, 51.8 mm, patyna, piękny

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 215

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  150 zł