Niemcy, medal z okazji odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:36:40
172589
Opis: Niemcy - XIX wiek, medal z okazji odsłonięcia pomnika konnego Fryderyka Wielkiego, 1851, Aw: Fryderyk Wielki na koniu w prawo, Rw: Pomnik konny Fryderyka Wielkiego, na podstawie CHRISTIAN RAUCH INV. ET SCULP., niżej XXXI MAI, przy rancie KULLRICH F., z prawej FRIEDRICH / DER GROSSEN / FRIEDRICH / WILHELM / DER DRITTE / MDCCCXXX, z lewej VOLLENDET / UNTER / FRIEDRICH / WILHELM / DEM VIERTEN / MDCCCLI, uszko
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 115.94 g, 62.5 mm, patyna, stare ryski na awersie
Literatura: Slg. Marienburg 4252, Henckel 2600

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 135

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  330 zł
4)  290 zł