Rosja, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:37:00
172590
Opis: Rosja - Elżbieta 1741-1761, Medal koronacyjny - kopia S. Judyna i W. Klimowa, Aw: popiersie Elżbiety w koronie w prawo, napis Rw: anioł zstępujący z nieba koronuje Elżbietę, po prawej kobieta klęcząca trzyma tarczę z carskim orłem, druga ręka na sercu, napis
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miedź, 105.42 g, 59.6 mm, patyna
Literatura: Diakov 86.4

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  560 zł
2)  560 zł
3)  490 zł
4)  300 zł