Austria, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Al..

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:32:40
172460
Opis: Austria - Karol VI Habsburg 1685-1711-1740, medal niesygnowany wybity z okazji budowy twierdzy w mieście Karlsburg (Alba Julia w Rumunii), Aw: Widok ufortyfikowanego miasta i napis i góry TVTISSIMA QVIES, Rw: Napis poziomy w kilku wierszach LVCE SACRA CAROLI SIMILES ALBA ACCIPITORIVS IN SOLIDA PRIMVS PONITVRARCE LAPIS IVLIA NATA PVI CAROLVS VIMROBVR AVXIT IVLIA SIN LIBEAT NVNC CAROLINA VOCER, u dołu siedem wzgórz
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 25 mm, resztki lakieru

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 261

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  370 zł
4)  350 zł
5)  300 zł
6)  150 zł