Austria, medal zaślubinowy, 1769

Monety złote, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 17-01-2019 21:33:00
172461
Opis: Austria - Maria Teresa 1740-1780, medal zaślubinowy, 1769, medal sygnowany A. W. (Wideman), na zaślubiny Marii Amalii austriackiej z Franciszkiem Bourbonem, księciem Parmy 1769 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku M. AMA. FERD. BOR. PARM. D. NUP., Rw: Pod palmą z herbami Austrii i Parmy dwie postacie i napis w otoku FELICI NEXV, w odcinku NVIT CEL. VIND. ROC.... MDCCLXIX
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26 mm, 4.00 g

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 242

1)  190 zł
2)  185 zł