Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale i odznaczenia
Rozpoczęcie: 26-11-2018 18:00
Zakończenie: 06-12-2018 20:00 ÷ 22:35
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Polska, medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921
Polska, medal z okazji uchwalenia Konstytucji Marcowej, 1921
169827
Aw: Trzy postacie (symbolizujące trzy stany) klęczące prz...
II+

320 zł

szac. 350 zł

600 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
Polska, medal na pamiątkę złotych godów, 1937
169828
Aw: Popiersie prezydenta Mościckiego w lewo, po bokach sy...
II/III

310 zł

szac. 300 zł

271 wyświetleń

4 zakończona
Polska, medal z okazji 900. Rocznicy Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
Polska, medal z okazji 900. Rocznicy Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924
169829
Aw: Popiersie króla w prawo, na dole sygnatura J.Wysocki....
III+

130 zł

szac. 100 zł

701 wyświetleń

4 zakończona
Polska, meda na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego, 1894
Polska, meda na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego, 1894
169830
Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygn...
III/III+

720 zł

szac. 150 zł

612 wyświetleń

6 zakończona
Polska, medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894
Polska, medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894
169831
medal autorstwa F. Wojtycha: Aw: W kwadratowej ramce scen...
I-

520 zł

szac. 200 zł

337 wyświetleń

7 zakończona
Polska, medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Jan I..
Polska, medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Jan I..
169832
medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewsk...
II+

740 zł

szac. 400 zł

286 wyświetleń

5 zakończona
Polska, trojak, 1600
Polska, trojak, 1600
169833
kropki po bokach nominału
III/III+

90 zł

szac. 150 zł

93 wyświetleń

1 zakończona
Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
169834
litera F przed Orłem, na awersie REX
III+

120 zł

szac. 150 zł

138 wyświetleń

4 zakończona
Polska, trojak, 1601
Polska, trojak, 1601
169835
popiersie króla w prawo
II+

520 zł

szac. 300 zł

405 wyświetleń

12 zakończona
Polska, trojak, 1597
Polska, trojak, 1597
169836
korona z wąskim rondem, na awersie POLON oraz MDL
III/III+

90 zł

szac. 120 zł

108 wyświetleń

3 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.