Wielka Brytania, 1/2 korony, 1887

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:24:40
169877
Opis: Wielka Brytania - Wiktoria 1837-1901, 1/2 korony, 1887, emisja jubileuszowa na 50-lecie panowania
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, tło czyszczone
Literatura: S. 3924

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 566

1)  180 zł
2)  180 zł
3)  140 zł
4)  135 zł
5)  130 zł
6)  100 zł
7)  50 zł
8)  48 zł
9)  46 zł
10)  38 zł
11)  36 zł