Polska, meda na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego, 1894

Cena wylicytowana: 720 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:26:20
169830
Opis: Polska - XIX wiek, meda na 100. rocznicę Powstania Kościuszkowskiego, 1894, Warszawa, Aw: Popiersie Kościuszki w czamarze w prawo, na dole sygnatura Ryt. J.Zgrzyt, z boków WARSZAWA - 1894r., w otoku W Setną Rocznicę - Powstania Kościuszki, Rw: Dąb, na pniu tarcza z Orłem, z lewej stojący kosynier, z prawej szabelnik w warsztacie, za kosynierem Zamek na Wawelu i kopiec Kościuszki nad którym wstaje słońce, za szabelnikiem Plac Zamkowy w Warszawie, na dole sygnatura Rys, S.Żar.
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: cynk, 45.50 g, 45.4 mm, medal bity w zakładzie Jana Wiktora Meissnera
Literatura: Chomyn 628 (bity w brązie)

Cena końcowa: 720 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 602

1)  720 zł
2)  700 zł
3)  490 zł
4)  320 zł
5)  210 zł
6)  155 zł