Zakon Krzyżacki, grosz, bez daty

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 20:24:20
168496
Opis: Zakon Krzyżacki - Fryderyk Saski 1498-1510, grosz, bez daty, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza na tle długiego krzyża, (herb Saksonii) MAGI STER FRID IKVS; Rw: Tarcza zakonna na tle długiego krzyża, MONE TA•DN ORVM PRVS•
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Neumann'87 34, Voss. §105

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 637

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  780 zł
4)  700 zł
5)  600 zł
6)  560 zł
7)  450 zł
8)  330 zł
9)  310 zł