Polska, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW

Cena wylicytowana: 1 800 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 21:05:20
170287
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 25 kopiejek = 50 groszy, 1850 MW, Warszawa
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna, pięknie zachowana moneta w pudełku PCGS z oceną AU58
Literatura: Berezowski 2 zł, Bitkin 1255, Plage 388

Cena końcowa: 1 800 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1185

1)  1 800 zł
2)  1 750 zł
3)  1 650 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł
6)  1 100 zł
7)  900 zł
8)  780 zł
9)  740 zł
10)  680 zł
11)  520 zł
12)  490 zł