Polska, medal z okazji 900. Rocznicy Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:27:40
169829
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, medal z okazji 900. Rocznicy Koronacji Bolesława Chrobrego, 1924, Warszawa, Aw: Popiersie króla w prawo, na dole sygnatura J.Wysocki., za głową MXXIV, niżej znak Mennicy Warszawskiej, w otoku BOLESŁAW CHROBRY•KRÓL POLSKI; Rw: Polonia stojąca na tle panoramy Gniezna, w polu dwie tarcze herbowe, poniżej Orzeł Piastowski i daty 1024 - 1924, w otoku W 900•ROCZNICĘ KORONACJI W GNIEZNIE
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 24.49 g, 37.1 mm
Literatura: Strzałkowski 514

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 690

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  85 zł
4)  75 zł