Polska, medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:26:40
169831
Opis: Polska - XIX wiek, medal na 100. rocznicę bitwy pod Racławicami, 1894, medal autorstwa F. Wojtycha: Aw: W kwadratowej ramce scena przysięgi wojska przed Kościuszką na Rynku Krakowskim, po bokach napis 1794 - 24. MARCA - 1894; Rw: Tadeusz Kościuszko szarżujący konno na czele kosynierów, w odcinku RACŁAWICE
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz 10.80 g, 29.7 mm, patyna
Literatura: H-Cz. 10469, kol. Węsierskiego 2917

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 333

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  370 zł
4)  240 zł
5)  175 zł
6)  135 zł
7)  125 zł