Polska, medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Jan I..

Cena wylicytowana: 740 zł
Aukcja zakończyła się 06-12-2018 22:29:20
169832
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, medal autorstwa W. Korskiego z 1981 roku z Serii Królewskiej PTAiN - Jan III Sobieski
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', 142.97 g, 71.2 mm, nakład 100 sztuk, tło czyszczone
Literatura: Paszkowycz 34/81

Cena końcowa: 740 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 283

1)  740 zł
2)  720 zł
3)  390 zł
4)  330 zł
5)  260 zł